Ön Yazı Örneği [Deneyimli]

Kurum Adı, Adres, Tel

Konu

Tarih

Sayın Yetkili,

Eğitim ve kariyer hayatım boyunca oluşturduğum birikimleri kullanarak şirketinize faydalı olabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum.

1999 yılında Mimarlık Fakültesi'nden mezun olduktan sonra özgeçmişimde belirttiğim firmalarda 5 yıl çalışıp, 2005 yılında ABC Mimarlık adı altında kendi firmamı kurdum. 2008 yılında şartlar gereği firmamı kapatıp, BCD Ltd. Şti. bünyesinde proje sorumlusu olarak çalışmaya başladım. Fakat yürütücülüğünü üstlendiğim projeleri de kapsamak üzere, bazı projelerin küresel mali kriz sebebiyle durdurulması kararı alındığından, çalışmalarımı sonlandırmak durumunda kaldım.

Özellikle proje koordinasyonu, uygulama projesi takım liderliği ve proje sorumluluğu konularında katkı sağlayacağımı düşünüyorum. Problem çözme ve uzun vadeli düşünebilme yeteneklerine sahip olduğum inancındayım.

Sonuç olarak, ekteki özgeçmişimin şirketinize ve şahsıma faydalı olabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Lorem Ipsum