Ön Yazı Örneği [Deneyimli]

Sayın Yetkili,

Halen, ülkemizin GSM operatörlerinden birinde yönetici olarak çalışmaktayım. Şu an yöneticiliğini yaptığım Doküman Yönetimi ve Arşiv Projesinde mevcut ürünlerle, değişik ortamların entegrasyonunu sağlamaktayım.

Proje yöneticisi olarak ekiplere liderlik etmenin yani sıra mali, yönetimsel konularda tecrübe edinmek ve IT’in tüm birimleri ile çalışabilme fırsatı buldum.

Daha önce çalışmış olduğum bazı büyük kurumsal holdinglerde ise Kredi Kartları Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak görev aldım. Buralardaki pozisyonum anlaşmalı olunan bankaların Kredi Kartları Yazılım Paketlerinin her türlü batch ve online kodlama ve analizi isi idi. Bu sayede edindiğim deneyim ve birikim ile bundan sonra, yazılım alanından daha çok global bir bakış sağlayan Proje Yönetimi ve İş Geliştirme alanlarına yönelmeye karar verdim.

Kodlama alanında edinmiş olduğum tecrübe ve kişiliğine yakın olması nedeniyle analiz, proje yönetimi ve is geliştirme alanlarını kişiliğime yakın buluyor ve edinmiş olduğum kodlama, analiz ve raporlama tecrübelerimin bana bu alanda ilerleme konusunda büyük fayda getireceğine inanıyorum.

Yüksek Lisansta almış olduğum Haberleşme dersleri ve Haberleşme konulu tezimin de global bakış ve tüm projeye hakim olma konusunda bana fayda getireceğine kanaatindeyim. Kodlamada hem Mainframe, hem de PC ortamında kod yazmış olmam, değişik ortamları tanımam ve kolay uyum sağlayabilmem hem benim, hem de şirketiniz için faydalı olacaktır.

Deneyimli kişilerle birlikte, kurumsal bir firmada çalışmak ve kişisel yeteneklerimi kullanabilmek, beni mutlu edecektir. Yapmış olduğum çalışmalar ve edindiğim tecrübeleri de içeren özgeçmişim, veritabanında Bilişim Teknolojisi-IT dizininde, loremipsum.doc olarak yer almaktadır.

Saygılarımla,

Lorem Ipsum